Milí zákazníci, léto dorazilo i k nám do drevene-rohoze.cz, od 17. 7. do 28. 7. máme dovolenou. Proto prosíme o strpení, veškeré objednávky budou vyřizeny po 28.7.2024. Děkujeme a přejeme hezké letní dny.

Co je dřevěná rohož

Proč zvolit dřevěnou stínící rohož?
Když si vyberete naše dřevěné rohože, vybíráte si kvalitní rohž vyrobenou z přírodního materiálu. Dřevěná stínící rohož je vhodné na Vaši zahradu, ale i na balkón či střechu. Dřevěné rohože jsou skvělou alternativou pro oplocení, které odděluje Vaše soukromí. Dřevěné rohože jsou krásnou a zcela přírodní ekologickou alternativou dřevěných plotů.

Dřevěné rohože se také často používají jako dekorace nebo jako ochrana před sluncem na pergolách nebo přístřešcích, jako ochrana před mrazem kolem kmenů mladých stromů, jako členění a dekorace komerčních parků, kempů, rekreačních parků, veletrhů, akcí, festivalů, zábavních parků, atd. zoologické zahrady, koupaliště, sportoviště. . Máme velmi širokou škálu soukromých rohoží, jako jsou vrbové rohože, rákosové rohože, bambusové rohože nebo rohože z kůry. Vše vyrobeno z přírodních materiálů. Často se také používá pro obklady stěn. Snadné připevnění na dřevěné sloupky.

Z čeho jsou naše dřevěné rohože vyrobeny?
Naše dřevěné rohože jsou vyrobeny ze smrkového dřeva, které jsou svázány pozinkovaným drátem, svázány poměrně pevně pro větší viditelnost a lze je nastříhat na libovolnou délku. 

 

Všestranné použití nezná mezí, jak ukazují projekty: dřevěné rohože jsou vhodné pro zastínění, částečná ochrana soukromí pro zahradní přístřešky, přístřešky pro auta, dekorace fasády, v zahradnictví, ochrana před sněhovými jazyky, stínění terasy, stínění pergoly, oplocení, ochrana stromků atd.

stažený soubor (1)

Dřevěná rohož odvětrání fasády

plotová rohož

Plotová rohož ze dřeva- impregnace

20210515_102639_1

Oplocení z dřevěné rohože

ochrana stromku z dřevěné rohože

Ochrana stromků proti okusu z dřevěné rohože