Balkonové zástěny

Balkonové zástěny oddělují jednotlivé sekce a chrání vás před zraky sousedů při venkovním posezení. Navíc jde o dekorativní prvek, který elegantně dodá balkonu vzhled.

 

Balkonová privátní rohož z PVC - odolná a neprůhledná
Plastové privátní rohože jsou obvykle vyráběny v rolích o délce 2 ma 3 m. PVC rohože v obvyklých výškách 80 - 120 cm pro ochranu soukromí na balkónech jsou k dispozici také jako role o délce 15 m a jsou zvláště zajímavé pro velké balkony, kde je požadována nepřetržitá ochrana soukromí. PVC rohože s výškou 140 – 200 cm jsou z výrobních důvodů k dispozici v délkách 10 m.

Originální umělé balkonové rohože vyrobené z pevného plastu se skládají z mnoha samostatných PVC trubek, tkací nitě (vzdálenost 10 cm) jsou pevně přilepeny k zadní části podložky. Plastovou rohož můžete kdykoliv zkrátit nožem, aniž by se uvolnily další trubky. To znamená, že můžete snadno přizpůsobit délku PVC rohoží velikosti vašeho balkónu. Balkonové zástěnové rohože lze také snadno a téměř neviditelně spojovat a tím prodlužovat. 

Originální plastové zástěny Videx Rügen, které se v Německu vyrábí již přes 30 let, se vyznačují solidní kvalitou (odolné vůči povětrnostním vlivům, UV stabilní) a skvělým barevným provedením. Jednobarevné PVC trubky jsou vícebarevné v oblíbených přírodních tónech, jako je bambusová rohož z PVC nebo rohože z teaku, břidlice, modřínu a ořechu. PVC podložka na ochranu soukromí proto vypadá velmi přirozeně a kvalitně. Přirozeně čisté barevné tubusy se používají pro balkónové zástěny v módních barvách antracit a bílá.

Na balkóně zaujmou také průsvitné PVC rohože pro soukromí ze série SUNLINE, které poskytují soukromí, ale nezatemňují balkon. Skvělým nápadem na zástěnu na ochranu soukromí na balkon je PVC zástěna Sunline v barvách transparentní nebo satén.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

150400
1150400
zástěna červená
Výprodej
150 Kč

Výška 90 cm, délka na přání zákazníka, cena 150 Kč/bm, VÝPRODEJ. Balkonové zástěny vyrobené z pevného plastu.

132
V11208
Výprodej
400 Kč

rozměry 500x90 cm, barva šedá, VÝPRODEJ. Bambusové umělé balkonové rohože vyrobené z pevného plastu.  

135
Platba online
Platba online
Vyrobeno v Česku
Vyrobeno v Česku